אודות המשרד

המשרד מעניק ייעוץ משפטי בתחום דיני המקרקעין ומלווה לקוחותיו בכל שלבי עסקת המקרקעין, החל משלב המשא ומתן המשפטי, הבדיקות המשפטיות המקדמיות, עריכת ההסכמים וחתימתם ועד לסיום העסקה בהעברה ורישום הזכויות במקרקעין ברשויות הרלוונטיות. 

המשרד עורך הסכמי מכר/רכישה של דירות יד שניה, מייעץ ומלווה רוכשי דירות יד ראשונה מקבלן, לרבות במסגרת "מחיר למשתכן", עורך הסכמי שכירות ומטפל בהעברות נכסי מקרקעין בירושה או אגב גירושין ובהעברות ללא תמורה (במתנה).  

המשרד מטפל בהליכי העברה ורישום הזכויות במקרקעין בלשכת רישום המקרקעין (טאבו), ברשות מקרקעי ישראל ובחברות משכנות, דואג לרישומים מסוגים שונים דוגמת רישום הערת אזהרה, התחייבות לרישום ורישום משכנתא, רישום משכון וכדומה, וכן מטפל בהיבטי מיסוי המקרקעין ובביצוע הדיווחים לרשויות המס.    
 

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם עורכי דין מתחומים משלימים במטרה לספק שירות מדויק ומקיף ללקוחתיו. במסגרת זו מטפל המשרד גם בהסדרה ותיקון של צווי רישום בתים משותפים ובעריכת הסכמי ממון וחיים משותפים, בהינתן קיומו של נכס מקרקעין. 

אודותיי

הנני חברת לשכת עורכי הדין החל משנת 2008, מוסמכת במשפטים (.LL.M), בהצטיינות, מאוניברסיטת בר אילן, ובוגרת במשפטים (.LL.B) ובמנהל עסקים (.B.A) עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

התמחתי במשרד מוביל בתחום הליטיגציה האזרחית והמסחרית, רכשתי ניסיון עסקי ומסחרי רב בתחום הביטוחים הפיננסיים, ואז… בין לבין… התאהבתי בתחום המקרקעין והנדל"ן.

את דרכי המקצועית בתחום עסקאות המקרקעין התחלתי במשרד עורכי הדין רן שייביץ- משרד המתמחה בתחום מתל אביב, ומשמש שותף גם כיום. 

ומאז… עוסקת ומתמקצעת רק בתחום זה, ודואגת להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הפסיקה, החקיקה והפרקטיקה במסגרת השתלמויות, סדנאות וימי עיון מטעם לשכת עורכי הדין וגופים ו/או עורכי דין מובילים בתחומם- בכדי לתת ללקוחתיי את השירות הטוב ביותר.

ה"אני מאמינה" שלי

אני מאמינה כי הסכם מכר טוב הוא הסכם מאוזן והוגן הלוקח בחשבון תרחישים אפשריים, מספק פתרונות יצירתיים ודואג ומגן על כל הצדדים לו. 

אני מאמינה כי עסקת מקרקעין טובה היא עסקה ברורה, אשר משמעויותיה והשלכותיה מובנות לצדדים ומאפשרות להם לקבל החלטה מושכלת- כזו שגם תשמח אותם וגם תאפשר להם לישון טוב בלילה. 

אני מאמינה כי עורך דין טוב הוא זה שיערוך הסכם טוב ויוודא שהעסקה טובה, והכל תוך מתן שירות מקצועי, איכותי, מהיר, כנה, אדיב ומותאם לצרכי הלקוח.  

ואני פה, מחויבת להעניק שירות כזה וללוות אתכם בתהליך הזה, לבדוק, להנגיש את המידע, להסביר, לשקף, לייעץ, והכל כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעבורכם ובכדי שתצאו מרוצים מהקן החדש או מההשקעה החדשה שלכם.

אז אם החלטתם לקנות דירה, להשתדרג לדירה או בית גדולים יותר, לקנות דירה להשקעה, להשכיר דירה, להעביר דירה במתנה, להסדיר רישום זכויות, לבצע עסקה / הסכם / הליך אחר הקשור בנכס מקרקעין- אנא אל תהססו לפנות אלי.  

לרשותכם בכל שאלה. בהצלחה. 

טליה

Share this Page